Hotel Le Coeur de l'Ardenne in Houffalize auf charminghotels.be
Unterkunft
Hotel
Ansprechpartner
De Clerck Lieve
Strasse und Hausnummer
rue du tilleul 7
PLZ
6666
Stadt
Houffalize
Provinz
Luxemburg
Telefon
00 32 61 289315
Fax
00 32 61 289315
Website
Facebook
Beschreibung
Onthaasten, relaxen en genieten in het kleinste driesterrenhotel van de Ardennen.Zimmer Beschreibung
Het hotel heeft 5 gezellige kamers met knus zithoekje, heel comfortabel ingericht met bad of douche, toilet, haardroger, tv, radio, telefoon, minibar.
U beschikt over gratis draadloos internet op de kamer.
's Morgens verwennen wij u met knapperig in huis gebakken broodjes, vers geperst sinaasappelsap, een zacht gekookt eitje, kaas, charcuterie, yoghurt, lekkere zelfgemaakte confituur en tal van zoetigheden.Zimmerausstattung
Alle öffentlichen und privaten Bereiche sind Nichtraucherzonen, Badewanne, Dusche, Frühstück im Zimmer, Haartrockner, l' kostenloses Wifi/Internet auf dem Zimmer , Mini Kühlschrank, Minibar, Rauchfreie zimmers, Telefon, Terras, TV, Wake up call
Service-Einrichtungen
Empfang 24u/24u, Gartenterrasse, Private Parkplätze Mahlzeiten
Wij geven geen maaltijden maar in de nabijheid van het hotel zijn tal van restaurantjes.
Indien u het wenst reserveren wij graag uw tafel in het restaurant van uw keuze.Tipps für die Region
Wibrin is gelegen in « Le Parc Naturel des deux Ourthes » een waardevol natuurreservaat met een unieke fauna en flora. In de uitgestrekte bossen leven reeën, herten en everzwijnen vredig naast elkaar. Sedert kort zijn de otter en de bever teruggekeerd naar de riviertjes.
U kan een bezoek brengen aan de historische steden Bastogne, bekend van de Slag om de Ardennen, aan Saint-Hubert, de Europese hoofdstad van de Jacht en de Natuur of aan het lieflijke La Roche-en-Ardenne met zijn middeleeuws kasteel. Op 3 km van Wibrin bevindt zich Achouffe, vermaard om zijn lekker artisanaal bier : La Chouffe.
SPORT en ONTSPANNING
De streek van de Boven Ourthe met zijn 450 km uitgestippelde wandelroutes, uitgestrekte bossen, groene valleien en typische dorpjes is een droomlandschap voor de wandelaar. U kan ook kajakken op de Ourthe, mountainbiken op de speciale circuits van Houffalize, paardrijden in de bossen, maar ook deltavliegen of rotsen beklimmen.
’s Winters zijn er in de buurt verschillende langlaufpistes open en op de Baraque de Fraiture, het 2e hoogste punt van België, kan u naar hartelust skiën.
Buchung Details
Preis Beschreibung : Laagseizoen : tweepersoonskamer vanaf € 85
Hoogseizoen : tweepersoonskamer vanaf € 90
Gans het jaar :
- 5% korting vanaf 2 nachten
- 10% korting vanaf 3 nachten
In het hoogseizoen speciale promoties.Mindestpreis pro Zimmer / Nacht im € (1 Person Laden) : 85.00
Check-in : 03:00 PM Zu 06:00 PM
Check-out : 09:00 AM Zu 11:00 AM
Extra Information
Het hotel is volledig rookvrij.
Huisdieren zijn jammer genoeg niet toegelaten.
Tijdens het weekend graag een minimumverblijf van 2 overnachtingen.
Wij aanvaarden geen betaalkaarten.Abbrechen Policy
Bij reservering een voorschot van 30% op de totale som van het verblijf.



















